День Конституції у КЗДО "Капітошка"

Виховання дитини не може обмежуватися лише розвитком умінь, навичок чи логічного мислення, не треба забувати й про те, що з моменту народження кожен автоматично стає громадянином тієї країни в якій з’явився на світ.

16:18:18 01.07.2019

День селища 06.06.2019 р.

6 червня 2019 року жителі Окон та гості відзначили храмове свято Вознесіння Господнє (День селища).

14:12:04 11.06.2019

Міжнародний День захисту дітей на Окнянщині

Щороку, 1 червня, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. В цей день кожен має задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен зобов'язаний зробити для своєї дитини свято. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов’язків.

11:39:43 03.06.2019

В КЗДО «Берізка» організовано День Європи під гаслом «Ми — часточка Європи».

В КЗДО «Берізка» організовано День Європи під гаслом «Ми — часточка Європи». В рамках свята почесне місце зайняла виставка малюнків дітей на тему: «Ми — часточка Європи», показ ілюстрацій «Європа сьогодення», читання дитячої літератури європейських письменників, бесіда на тему «Європейський союз та його символіка», показ відеосюжету «Хай сонечко сяє всім дітям Європи». Цікавим був конкурс малюнка на асфальті: «Україна — центр Європи», під час якого не було переможців, а була гордість за те, що ми спільно шануємо наші спільні цінності, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє. Мета заходу: допомогти вихованцям усвідомити важливість європейського об’єднання; приналежність України до європейської сім’ї народів; ознайомити з культурою та побутом європейських країн; виховувати в дітях повагу до інших народів.

15:51:54 22.05.2019

Відзначення Дня Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

15:29:18 22.05.2019

Творчий звіт

13 травня 2019 року відбувся творчий звіт колективів та гуртків художньої самодіяльності Ставрівського будинку культури та Флоранського сільського клубу.

09:19:07 17.05.2019

Творчий звіт

8 травня 2019 року звітували творчі колективи художньої самодіяльності Гулянського та Римарівського старостинських округів.

15:14:21 10.05.2019

Бережемо життя і здоров'я дітей

В рамках «Тижня безпеки» 15.04.2019 – 19.04.2019 рр. в закладі дошкільної освіти «Малятко» с. Довжанка вихователями було проведено ряд цікавих виховних заходів. Діти із задоволенням дивилися лялькові вистави «Вогонь – друг, вогонь - ворог» та «Колобок» на новий лад . Вихованці молодшої групи «Ромашка» приймали участь у розвазі «Малеча, стій, не вибігай, в м’яча на вулиці не грай». Багато цікавого та корисного дізналася малюки ясельної групи під час бесіди «Небезпечні предмети».

10:05:46 02.05.2019

Мій край - моя земля!

23 квітня 2019 року відбувся творчий звіт сільських клубів сіл Довжанка, Малаївці та Артирівка в рамках районного огляду народної художньої самодіяльності «Мій край – моя земля».

13:51:23 24.04.2019