НОВИНИ

Нагадуємо жителям Окнянської селищної ради про заборону спалювання сухої трави, опалого листя та будь-якого сміття

З настанням осінньої пори мешканці приватних житлових будинків починають проводити активний благоустрій ділянок та домогосподарств, спалюючи опале листя, суху траву та сміття. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та є небезпечними для життя та здоров’я людей. Незважаючи на те, що спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно. Як показав гіркий досвід попередніх років інших областей, цілі села здатні спалахувати всього за кілька годин.

16:57:45 30.09.2022

"Готуймося!" до опалювального сезону

Опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України. Враховуючи актуальність питання, а також з метою об’єднання спільних зусиль, Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося!»!, спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону. Адже одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях

08:50:00 30.09.2022

Тривають роботи з благоустрою громади

26 липня 2022 року з метою оновлення місця масового відпочинку мешканців селища Окни біля річки Ягорлик, за фінансової та технічнох підтримки ТОВ "Окнянський лан", в особі Драчинського Олександра Віталійовича, було завезено 50 т піску та проведено відповідні планувальні роботи.

09:53:56 26.07.2022