ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 05.07.2021 13:24

Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати. Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований. Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. Нині ми маємо дбати про місце їх спочинку.

Окнянська селищна рада закликає мешканців сіл нашої громади підтримувати чистоту і порядок там, де захороненні наші дідусі, бабусі, батьки, та  висловлює щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання кладовищ усім, хто не залишиться байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайде для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення благоустрою територій кладовищ.