Профілактичний рейд в селі Дем’янівка.

Дата: 02.04.2021 15:33

2 квітня 2021 року працівниками служб у справах дітей Окнянської селищної ради та Подільської районної державної адміністрації та працівниками Ставрівського старостату був проведений профілактичний рейд в селі Дем’янівка.

В ході рейду обстежено умови проживання 12 дітей. В результаті перевірки дві сім’ї взято під контроль та дано термін на виправлення ситуації, після чого буде контрольний виїзд. Вразив той факт, що в одній сім’ї, 0 10 годині ранку, сніданок для дітей ще не був приготований, мати пояснила, що ще рано готувати їжу. Але разом з тим, приємним був той факт що одна сім’я з с. Дем’янівка, з якою плідно співпрацювали як Ставрівський старостат, так і служба у справах дітей, виправилася. Навіть більше того, батьки поселили дітей у свою кімнату, яка дещо більша та світліша.

Робота в даному напрямку продовжується.