Увага! Конкурс на визначення виконавця послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів.

Дата: 17.08.2020 16:31

Окнянська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів на території селища Окни (вул. Першотравнева, 6 смт Окни Окнянський район Одеська область, 67900); тел. (04861)2-10-53, факс(04861) 2-10-68, E-mail selychna5@ukr.net

УВАГА! КОНКУРС – Представництво Президента України в Автономній ...

Місце і час проведення конкурсу:

кабінет голови Окнянської селищної ради, вул. Першотравнева, 6, смт Окни, Окнянський район, Одеська область, 67900.

Дата: 21вересня 2020 року

Час: 14.00.

Контакти:

Заступник селищного голови Бігунець Сергій Миколайович, начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою-архітектор Окнянської селищної ради Комарницька Тетяна Сергіївна, тел.(04861) 2-10-53

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців;

- наявність в учасника конкурсу матеріально - технічної бази, а саме:

- наявність достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території селища Окни;

- наявність або можливість забезпечення умов щодо належної експлуатації та дотримання належного санітарно-технічного стану транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів;

- вартість послуги з вивезення твердих побутових відходів;

- відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

Характеристика території де надаватимуться послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів:

-22 будинки комунальної власності;

-кількість осіб-947;

-кількість контейнерів-44;

-протяжність маршруту вивезення побутових відходів 15 км, відстань від межі селища до полігону ТПВ 3 км.

Характеристика об’єктів утворення відходів.

Перша колонка-назва об’єкта утворення побутових відходів, друга-показник.

Житлові будинки: 22

-5-ти поверхових – 1

-менше 5-ти поверхових – 21

-кількість будинків, де створено ОСББ – 2

- кількість мешканців

Характеристика залежно від наявності видів благоустрою.

Обладнані:

-центральним опаленням-0;

-централізованим водопостачанням-22;

-централізованим водовідведенням-21

Місцезнаходження будинків:

смт Окни – вулиці Гагаріна, Комарова, Шкільна, Пушкінська, Козацької Слави, Миколи Антипова, Добровольського, Провулок Базарний, Центральна, Князя Володимира, Миколи Хвильового, Терехова, Манагарова, Горького, площа 8 Березня.

Наявність, кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів для зберігання та збирання твердих побутових відходів:

Кількість контейнерів – 44 по 0,75 м. куб., розташованих у відведених місцях на прибудинкових територіїях по вулицях Гагаріна, Комарова, Шкільна, Пушкінська, Козацької Слави, Миколи Антипова, Добровольського, Провулок Базарний, Центральна, Князя Володимира, Миколи Хвильового, Терехова, Манагарова, Горького, площа 8 Березня селища Окни.

Контейнери перебувають на балансі КП «Господар».

Характеристика під’їзних шляхів: 15 км з твердим покриттям

Підприємства, установи та організації :

• магазини – 10.

Характеристика об’єкта утилізації твердих відходів.

Полігон, розміром 6 га, використовується під накопичення твердих побутових відходів і знаходиться на землях запасу Окнянської селищної ради Окнянського району. Об’єм полігону 385 тон. Відстань від меж селища Окни до полігону становить 3 км.

Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

• місце : Загальний відділ Окнянської селищної ради вул. Першотравнева, 6, смт Окни, Окнянський район, Одеська область, 67900;

• спосіб : особисто або поштою;

• кінцевий строк : 19.09.2020 року;

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Конкурсні пропозиції реєструються у загальному відділі Окнянської селищної ради. На прохання учасника конкурсу конкурсна комісія підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, яким надіслана конкурсна документація.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

Повідомлення Учасника про зміни або анулювання пропозиції готується, запечатується, маркується та відправляється у зовнішніх та внутрішніх конвертах, додатково позначених «Зміни» або «Анулювання» відповідно. Повідомлення про анулювання може також надсилатися засобами зв’язку, але з наступним надсиланням письмового підтвердження, із поштовим штемпелем не пізніше кінцевого терміну подання пропозицій.

Порядокпроведення конкурсу з визначення виконавця послугзі збору та вивезення твердих побутових відходів на території селища Окни