Дата: 01.03.2019 08:31

28 лютого 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету за участі голови Окнянської селищної ради Бєлоуса Олега Сергійовича.

На засіданні були розглянуті такі питання порядку денного:

1. Про погодження проекту рішення про Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2019-2020 роки на території селищної ради.
2. Про утворення комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Окнянської селищної ради Окнянського району Одеської області.
3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.06.2017р. № 39 «Про утворення житлової комісії при виконавчому комітеті Окнянської селищної ради та затвердження її персонального складу і положення про її діяльність»
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 07.06.2018 року № 3/1 « Про затвердження Положення про Комісію для надання державної підтримки галузі тваринництва на території селищної ради».
5. Про закріплення частки житла за дітьми-сиротами Пархомовим В. Д., Пархомовою Я. Д., Пархомовою Є.Д.
6. Про надання цільової адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення та громадян, які гостро потребують допомоги.
7. Про надання тимчасового дозволу на здійснення торгівлі квітами громадянину України Леонтьєву С.С.
8. Про надання тимчасового дозволу на здійснення торгівлі квітами громадянину України Бевз О.В.
9. Про надання тимчасового дозволу на здійснення торгівлі квітами громадяці України Василевській Т. С.
10. Про уточнення порядкового номера житловому будинку, який належить Шевченко Н. В.
11. Про розгляд клопотання Відділу освіти, культури та молодіжної політики Окнянської РДА, щодо виділення додаткових коштів на погашення незабезпеченості по заробітній платі для структурних підрозділів освіти.
12. Про розгляд клопотання голови районної федерації футболу Кришталя В.В. щодо затвердження видатків на фінансування програми розвитку футболу на період 2019-2020 років.
13. Про розгляд заяви щодо надання дозволу фізичній особі Васильчуку В. В. на торгівлю овочами та фруктами з машини .
14. Про розгляд заяв Добровольської С.Г. та Колесник А.С. щодо оформлення по догляду за ними.
15. Про розгляд заяви Попатенко В. В.щодо надання матеріальної допомоги для придбання житла, яке втрачено внаслідок пожежі.
16. Про розгляд пропозиції ВП «Фрунзівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень» щодо заключення договору на проведення відомчого лабораторного контролю у дошкільних навчальних закладах Окнянського району.
17. Про розгляд колективних звернень та депутатського звернення щодо вуличного освітлення та ремонту вулиць смт Окни .

По всім вищевказаним питанням порядку денного було прийнято відповідні рішення виконавчого комітету.